Ostatnie pół roku było dla mnie wyjątkowo intensywne: plany zdjęciowe, projekty, książka o in vitro i wiele innych tematów. Jako osoba świadoma swojego zdrowia i cierpiąca na chroniczny brak czasu często testowałam różne cateringi. Pomimo szaleńczego pędu, zależy mi na codziennym zdrowym odżywianiu. Każdego dnia korzystając z cateringu, zauważałam zwiększającą się ilość plastikowych odpadów. Jako osoba starająca się dbać o środowisko i świadoma procesów zachodzących na naszej planecie, nie mogłam dalej patrzeć na ilość śmieci, do których tworzenia się przyczyniam. Był to jeden z wielu powodów, dla których zdecydowałam się stworzyć swój catering. Taki który jest dobry dla mojego zdrowia, ale również planety.

Opakowania

 

 

Jednym z priorytetów, zanim usiedliśmy z dietetykami klinicznymi, kucharzami do rozmów były pudełka biodegradowalne. Dbając o nasze zdrowie, zadbajmy także o planetę. Zazwyczaj osoba korzystająca z cateringu w ciągu miesiąca zużywa ok. 150 plastikowych pudełek. Jest to bardzo dużo, zbędnego plastiku. MRM Food pakowany jest w biodegradowalne pudełka, stworzone z trzciny i cukru. Nasze opakowania są przyjazne nie tylko środowisku, ale również nie powodują spustoszenia w naszym organizmie. Wszelkie zupy i desery dostarczamy w estetycznie zapakowanych słoikach. Takie rozwiązanie jest lepsze dla zdrowia i dla planety 🙂

Odpowiednio zbilansowane posiłki

 

 

W trosce o zdrowie swoje i najbliższych, w naszym domu nie spożywamy cukru oraz produktów przetworzonych. Tego rodzaju dodatki nie znalazły się także w moim cateringu. Dzięki wspólnej pracy dietetyka klinicznego oraz kucharza, udało nam się przygotować nie tylko dietę smaczną, ale przede wszystkim zdrową. Gdy ogłosiłam cały projekt, odezwało się do mnie wiele kobiet z pytaniem o dietę dla najmłodszych. Uważam że, zdrowe odżywianie odgrywa kluczową rolę w prawidłowym rozwoju dzieci. Moja cała rodzina testowała MRM Food, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić go również najmłodszym. Jako matka dbam o to, aby wykształcić w moich dzieciach, zdrowe nawyki odżywiania. Wiem, jak to jest ważne i jak później rotuje na ich dalsze zdrowie. W MRM FOOD wszystkie posiłki przygotowywane są wyłącznie z naturalnych składników. W skład dań wchodzą najwyższej jakości, świeże, sezonowe owoce i warzywa od lokalnych dostawców. Do przyrządzania posiłków nie używamy mąki pszennej, cukru nawet trzcinowego, warzonej soli, rafinowanych olejów oraz innych przetworzonych produktów.

 

Dieta dostosowana do Ciebie

 

 

Jedzenie powinno sprawiać nam przyjemność. Ja po prostu kocham jeść i nie wyobrażam sobie zjedzenia czegoś wbrew mojej naturze. Właśnie dlatego odstawiłam mięso. Bez niego czuje się zdecydowanie lepiej. Korzystając z rad specjalistów i nie narzucając w żaden sposób moich sposobów na odżywianie, przygotowałam dla Was (aż!! ) 14 diet do wyboru.

 

 

W ofercie MRM FOOD znajdziecie takie diety jak: optimal, bez laktozy, bez glutenu, bez ryb, z rybami, sport, wege sport, detoxy wszelkiego rodzaju i wiele innych. A to dopiero początek, ponieważ wkrótce pojawią się kolejne diety 🙂

Catering można zamówić na stronie: tutaj
Lista miejsc objętych dostawa będzie się stale powiększać<3 Aktualną rozpiskę możecie znaleźć na naszej stronie www.mrmfood.pl.